XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA – 13 września

1. Bardzo serdecznie witamy w naszej wspólnocie ks. Jacka Graszka przybyłego do nas z pomocą duszpasterską (wykładowcę WSD w Ełku, opiekuna naszej wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym).

2. Rozpoczynamy Tydzień Wychowania. Modlimy się za dzieci, młodzież i wychowawców.

3. 14 września – Podwyższenie Krzyża Świętego. Msze święte o godz. 8.00 i 17.00.

4. 18 września-  Św. Stanisława Kostki patrona dzieci i młodzieży zapraszam na Mszę Św. o godz. 17.00  ze scholi, ministrantów, harcerzy. Dzieci po Mszy Św. Zapraszam na ognisko z kiełbaskami, jako proboszcz udzielam dyspensy.

5. Po Mszy Św. zbiórka do puszek na fundusz Zakonu Kontemplacyjnego Sióstr Karmelitanek Bosych.

6. Mam propozycję, może ktoś chciałby ufundować duży obraz z wizerunkiem Św. Jana Pawła II do naszego przedszkola ( mile widziane wcześniejsze skonsultowanie się ze mną).

7. Rodzinie Milewskich składamy Bóg zapłać za zakupienie pasyjek do krzyży w przedszkolu. Krzyże wykonała tata ks. Zbigniewa Kamińskiego.

8. Zachęcam do czytania Martyrii (znajdziemy tam artykuł o naszym przedszkolu).