XXIII Niedziela Zwykła – 7 września

1.  Serdeczne Bóg zapłać wszystkim osobom zaangażowanym w przygotowanie i przeprowadzenie Festynu Rodzinno-Patriotycznego. Bóg zapłać za upieczone ciasta, dzieciom za czynny udział w konkursach, Akcji Katolickiej za organizację festynu.

2. Wczoraj odbył się rajd rowerowy Szlakiem Papieskim z Ełku do Rajgrodu. Przepiękna pogoda i krajobrazy.  W rajdzie wzięło udział 20 uczestników , w tym  2 osoby na motorach.

3. Dekretem Biskupa Jerzego Mazura w tym roku II klasy nie przystąpią do  Pierwszej Komunii, tylko w przyszłym będąc uczniami III klasy. Przygotowanie rozciągniemy na 2 lata. W tym roku w sposób szczególny dzieci z rodzicami uczestniczą w spotkaniu w I niedzielę każdego miesiąca.

4. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy tydzień wychowania.

5. Za tydzień II niedziela miesiąca, zebrana  taca zostanie przeznaczona na projekty budowy.

6. Zachęcam Parafian do czytania gazet katolickich.