XXIV Niedziela Zwykła – 14 września

1.  W tygodniu we wtorek 16 dnia  miesiąca odprawiana będzie  Msza św. za Ojczyznę, dzień kiedy przyzywamy opiekę naszego Patrona. Modlimy się w przeddzień rocznicy agresji Związku Radzieckiego na Polskę 17 września 1939 r.  Oprawę Mszy przygotowuje Akcja Katolicka.

2.  Zbliżają się wybory samorządowe będziemy modlili się o dobry wybór ludzi prawych i Bożych, którzy kierują się nauczaniem Kościoła i chcą dobra dla naszej ełckiej społeczności i całej Ojczyzny. Po Mszy św.  nabożeństwo do  św. Jana Pawła II i możliwość ucałowania relikwii.

3. 18 września święto Stanisława Kostki – patrona młodzieży. Zapraszam dzieci i młodzież, zwłaszcza z grup: harcerzy, scholi, ministrantów, Szkolnego Koła Caritas na Mszę św.. O 17.00. Po Mszy św.  ognisko z kiełbaską.

4. Mamy list od Pana Prezydenta Ełku.

5. Dzisiejsza taca zostanie przeznaczona na projekty budowy.

6. Zachęcam do czytania prasy  katolickiej.