Ogłoszenia duszpasterskie

Msze Święte:
niedz. 8.00, 10.00 dla dzieci,
11.30 suma,17.00
w tygodniu: pn.- sob. 7.15, 17.00

Biuletyn Parafialny, zapraszamy do lektury kolejnych numerów naszego wydawnictwa

czytaj więcej »

XXIX Niedziela Zwykła-17 października 2021 r.

1.W tygodniu 22 października (piątek) wspomnienie św. Jana Pawła II . Uroczystości odpustowe przeniesione na najbliższą niedzielę 24 października. Kazania odpustowe wygłosi ks. prof. Józef Łupiński z Łap. Suma odpustowa godz. 11.30 z procesją eucharystyczną. Proszę o przygotowanie pięknej procesji.

2.Dziś po Mszy świętej o 11.30 spotkanie bierzmowanych.

3. Zbliża się listopad, miesiąc szczególnej pamięci o naszych zmarłych. Nie tylko dbajmy o ich groby z okazji zbliżających się Świąt, ale przede wszystkim pamiętajmy w modlitwie, szczególnie w mszach świętych i wypominkach.

4. W Katedrze Ełckiej, diecezjalnym Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej o 15.00 Msza św. pod przewodnictwem Księdza Biskupa Ordynariusza – rozpoczynamy etap diecezjalny Synodu.

5.Dzisiaj podczas modlitwy różańcowejbędziemy modlili się w intencji „Synodu biskupów o kościele synodalnym”.

6.W dniach 17-18-19-20 października (niedziela- poniedziałek-wtorek-środa) nasza parafia uczestniczy w diecezjalnej sztafecie modlitw o powołania. Szczegóły na plakacie…..Cele modlitwy: ▪ wypraszanie nowych powołań (kapłańskich, zakonnych, misyjnych, małżeńskich), ▪ towarzyszenie w rozeznawaniu powołania, ▪ troska o powołania już realizowane, ▪ zwiększenie świadomości i zaangażowania wiernych w procesie budzenia powołań. Szczegółowy plan za tydzień 7. W poniedziałek 18 października w ECKu Film o Kardynale Wyszyńskim o godz. 19.00

7.Spotkanie członków Akcji Katolickiej i chętnych zaangażować się do tej wspólnoty zapraszam 21 października w najbliższy czwartek po Mszy św. o godz. 17.45.