XXV Niedziela Zwykła – 18 września 2022 r.

1. W dniu wczorajszym odbyły się dwie uroczystości:
– poświęcenie kaplicy pw. Miłosierdzia Bożego w DPS Caritas w Ełku
– X rocznica drużyny harcerskiej działającej przy parafii Ovo vadis im. Rotmistrza Witolda Pileckiego ( pięknie przygotowana gratuluje harcerzom i drużynowej pwd. Klaudi Mierzejeswskiej. Zachęcam młodych do harcerstwa. Przyjść zobaczyć na zbiórkę
2. Spotkanie młodzieży przygotowującej się do bierzmowania dziś 18 września wraz z rodzicami o godz. 11.30.
3. Za tydzień 25 września poświęcenie różańców dla dzieci pierwszokomunijnych. Nabożeństwa od 1 października o godz. 16.30. Dzieci w sposób szczególny w poniedziałki i środy. Składamy deklaracje.
5. W dniach 23-24-25 września planowany jest kurs przedmałżeński. Zapraszam narzeczonych do zapisywania się.
6. Zapisy do tworzącej się Róży Różańcowej im. bł. Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Zapisy w zakrystii lub u Pań Zelatorek.
9. 23 września w parafii Chrystusa Sługi odbędzie się Noc walki o Boże błogosławieństwo dla Polski organizowane pez Wojowników Maryi. Rozpocznie się apelem Jasnogórskim o godz. 21.00
10. Za tydzień spotkanie Rycerzy św. Jana Pawła II. Na Mszy św. o 11.30 i po Mszy św. Zapraszamy chętnych mężczyzn do tej wspólnoty.
11. Trwają zapisy na rekolekcje pt. Strumienie życia. Informacje www.strumieniezycia.pl
12. Za tydzień zapisy nowych bierzmowanych przygotowywać się w roku 2022/2023 do sakramentu bierzmowania.