XXVII Niedziela Zwykła – 5 października

1.   Nabożeństwa różańcowe odprawiane są pół godziny przed wieczorną Mszą św. – o godz. 16.30. W poniedziałek i środę nabożeństwo różańcowe dla dzieci przygotowujących się do I komunii świętej i bierzmowania.

1-          środa  -dzieci

2-         czwartek – ministranci

3-        piątek – Wspólnota Różańcowa pw. św. Jana Pawła II

4-        sobota –  Wspólnota Różańcowa pw. św. Faustyny

5-       niedziela – Odnowa w Duchu Świętym

6-       poniedziałek – dzieci

7-       wtorek – Akcja Katolicka

8-       środa  – dzieci

9-       czwartek – róża różańcowa rodziców za dzieci

10-     piątek – szafarze

11-     sobota – Nowenna do Ducha Świętego

12-     niedziela  – bierzmowani

2. Za tydzień w niedzielę przypada  Dzień Papieski pod hasłem „Jan Paweł II – Świętymi bądźcie”

– gościmy misjonarza z naszej diecezji ks. Sławomira Cimochowskiego, który pracuje w Boliwii. Bedzie głosił Słowo Boże i z nami się modlił przez całą niedzielę. Zbierze ofiary po Mszy św. na rzecz wspólnoty, w której posługuje. Postarajmy się wesprzeć hojnie.

3. Za tydzień w dzień papieski o 9.15 odbędzie się Festiwal pieśni o Janie Pawle II. Zapraszam bardzo serdecznie.
4. Spotkanie rady duszpasterskiej i ekonomicznej z dnia dzisiejszego przełożono na środę po Mszy św. O godz.  17.30

5.  Msza z modlitwą o uzdrowienie w każdą drugą środę miesiąca, czyli w najbliższą środę (08.10) o godz. 19:00.

6. Po Mszy św. dla dzieci o 11.00 odbędzie się spotkanie dzieci do bielanek (sypania kwiatków przed Najświętszym Sakramentem) . Serdecznie proszę o pozostanie po Mszy św.

7. Po Mszy św. kandydaci do bierzmowania odbiorą swoje indeksy. Koszt 5 zł. Za tydzień spotkanie kandydatów do bierzmowania.