Ogłoszenia duszpasterskie

Msze Święte:
niedz. 8.00, 10.00 dla dzieci,
11.30 suma,17.00
w tygodniu: pn.- sob. 7.15, 17.00

Biuletyn Parafialny, zapraszamy do lektury kolejnych numerów naszego wydawnictwa

czytaj więcej »

XXX Niedziela Zwykła – 26 października

1.   W sobotę Uroczystość Wszystkich Świętych.  Przypominam w dniach od 1 do 8 listopada za pobożne nawiedzenie cmentarza oraz odmówienie jakiejkolwiek modlitwy w intencji zmarłych, można uzyskać odpust zupełny za zmarłych pod zwykłymi warunkami. Mswze św. : 8.00, 11.00, 17.00
 2. Za tydzień w niedzielę Dzień Zaduszny- Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych. Porządek niedzielny.

3. W zbliżającym się listopadzie niech pamięć o bliskich zmarłych będzie naszym dziękczynieniem za ich życie. Kartki wspominkowe możemy składać do skarbony przy wejściu do kaplicy lub w kancelarii. Każda rodzina niech wypisze swoich bliskich zmarłych.

4. W listopadzie modlitwa za zmarłych polecanych w wypominkach w dni powszednie i w niedzielę o godz. 16.40. Od 1 do 9 listopada Msze nowennowe z nieszporami żałobnymi za zmarłych poleconych .

5. Różaniec.

 26- 12 niedziela  – bierzmowani

27- poniedziałek – dzieci

28 -wtorek – Harcerze

29 – środa – dzieci

30 – czwartek – Zelatorki Róż różańcowych

31- piątek – rodzice dzieci z klas II i Nieustanna Nowenna do Ducha św.

6. Przenieśliśmy i zmniejszyliśmy magazyn gospodarczy. W tym miejscu bedzie katolickie przedszkole.

7.  Dzisiaj na  Mszy o 17.00  gościmy członków ruchu Gloriosa Trinita z kapłanem. Serdecznie zapraszam zwłaszcza na adorację po Mszy Św. Wieczornej. W tym miejscu składam serdeczne Bóg Zapłać osobom zaangażowanym w przyjęcie grupy ewangelizacyjnej (śniadanie, obiad, kolacja) oraz zaangażowanym w upiększenie procesji. (Koszyczki, Kwiatki….)

9. Chrześcijanie nie powinni obchodzić Halloween. Ulotka. Rodzice czuwajcie.

10. Książka ks. Proboszcza do nabycia oraz znicze.

11. Rodziny wyjatkowo spotykają się 8 listopada na modlitwie o sakramencie bierzmowania. Po Mszy kto chce uczestniczyć w scence 9 listopada zapraszam.

12. Spotkanie Akcji Katolickiej w środę o godz. 18.00. Zapraszam serdecznie.

13. Zachęcam, aby zapoznać się i wspierać ogólnopolską akcję społecznościową  „Rodzina ma głos”. Kandydaci w wyborach samorządowych otrzymują certyfikat samorządowcy przyjaznego rodzinie. Chodzi o to, że deklarują wspierać chrześcijański model rodziny i deklarują postępować zgodnie z dekalogiem rodziny. Więcej znajdziemy na stronie:  http://www.rodzinamaglos.pl