XXXI Niedziela Zwykła – 2 listopada

1. W listopadzie modlitwa za zmarłych polecanych w wypominkach w dni powszednie i w niedzielę o godz. 16.40. Od 1 do 9 listopada Msze nowennowe z nieszporami żałobnymi za poleconych zmarłych.

2. Za tydzień II niedziela miesiąca- taca przeznaczona na prowadzone prace w parafii. Przygotowujemy projekty przedszkola. Również za tydzień obchodzimy Dzień Solidarności z Kościołem prześladowanym – puszka na ten cel. .

3. Za tydzień na Mszy o 17.00 będziemy gościli członków ruchu Gloriosa Trinita z kapłanem. Serdecznie zapraszam, zwłaszcza na adorację po Mszy Św. Wieczornej.

4. Bóg zapłać ofiarodawcom za podarowane kwiatów na wystrój świątyni.

5. Już dzisiaj zapraszam na Mszę za Ojczyznę (11 listopada) oraz. na inscenizację „We krwi skąpana” przygotowaną przez Akcję Katolicką.

6. W tygodniu: I Czwartek i I Piątek miesiąca.

7. Jest możliwość wsparcia opłaty przesyłki z zabawkami dla dzieci z Boliwii. Koszt przesyłki 180 zł. Bóg zapłać dzieciom za podarowanie zabawek. Piękny odzew.

8. W najbliższą sobotę nowenna dziękczynna za peregrynację: