Ogłoszenia duszpasterskie

Msze Święte:
niedz. 8.00, 10.00 dla dzieci,
11.30 suma,17.00
w tygodniu: pn.- sob. 7.15, 17.00

Biuletyn Parafialny, zapraszamy do lektury kolejnych numerów naszego wydawnictwa

czytaj więcej »

XXXII Niedziela Zwykła –7 listopada 2021 r.

1.11 listopada w czwartek przypada dzień Niepodległości. Msze św. 7.15 i 17.00. Serdecznie zapraszam na 17.00. Akacja Katolicka przygotowała po Mszy św. krótki program artystyczny. Następnie przejdziemy pod pomnik i tam pomodlimy się za Ojczyznę i tych, którzy zginęli broniąc jej granic i suwerenności. Nie muszę tłumaczyć, że dzisiaj szczególnie ta modlitwa jest potrzebna. O Boży pokój.

2. Za tydzień Dzień Solidarności z kościołem prześladowanym – puszka przy wyjściu na ten cel. W tym roku na Liban modlimy się i wspieramy prześladowanych w Libanie. Bóg zapłać za życzliwości.

3. Za tydzień II niedziela miesiąca dzieci do I Komunii z rodzicami spotkanie po Mszy św. o godz. 10.00

4.We wtorek 9 listopada o 17.00 ostatnia Msza św. nowennowa za zmarłych zapraszam. W listopadzie gromadzimy się o godz. 16.30 na modlitwie za naszych bliskich zmarłych. Najpierw pomodlimy się za zmarłych poleconych w wypominkach, później intencje Mszy św. nowennowej.

 5.We wtorek 9 listopada po Mszy św. spotkanie o 18.00 rady duszpasterskiej parafii o synodalności Kościoła.