XXXIII Niedziela Zwykła – 15 listopada 2020r.

1. Przyszła niedziela jest także dniem szczególnej czci Jezusa Chrystusa – Króla Wszechświata. Jest to także święto patronalne Akcji Katolickiej. Tą niedzielą będziemy kończyli rok liturgiczny.
  2. W poniedziałek 16 listopada  obchodzimy Święto NMP Ostrobramskiej – Matki Miłosierdzia. Matce Bożej zawierzajmy nas samych, nasze rodziny, naszą parafie, katolickie przedszkole oraz całą Ojczyznę.
  3. W środę wspomnienie liturgiczne bł. Karoliny Kózkówny, patronki młodzieży. Chcemy wspólną modlitwą powierzać młodzież Panu Bogu i prosić aby czerpała przykład wiary i czystości ze świętej patronki.
  4. W przyszłą niedzielę naszą modlitwą i ofiarami wspieramy wspólnotę Wyższego Seminarium Duchownego w Ełku.
  5.  Mamy pozdrowienia i zapewnienie o modlitwie od ks. Pawła Giedrojcia z parafii w Hołynce na Białorusi.
  6. 21 listopada publiczny różaniec na skrzyżowaniu ul. Wojska Polskiego i Armii Krajowej o godz. 17.00 w intencji odnowy moralnej Narodu Polskiego.
  7. Życzę Wam wszystkim na każdy dzień tygodnia zdrowia i błogosławieństwa Bożego.