XXXIV Niedziela Chrystusa Króla Wszechświata – 22 listopada 2020r.

1. Za tydzień rozpoczynamy adwent okres przygotowania do Uroczystości Bożego Narodzenia.
  2. Po Mszy św. o godz. 8.00 poświęciliśmy opłatki bożonarodzeniowe, które będzie można nabyć:
    • od jutra po 15.00 po Koronce do Bożego miłosierdzia.
    • po każdej Mszy św. w zakrystii lub przy ołtarzu bocznym Miłosierdzia Bożego lub u Pani Organistki.
    • Pani Organistka postara się osobiście odwiedzić kilka bloków.

Ofiary przy tej okazji złożone przeznaczone są jako wyraz wdzięczności za posługę w naszej parafii Pani Ani Organistki oraz spłatę organów, które pięknie nam służą. Ofiarę przeznaczoną na ten cel będzie można wrzucić do skrzyneczki, która będzie przy bocznym ołtarzu lub przekazać w zakrystii lub u Pani Organistki. Bóg zapłać za okazaną życzliwość.

Proszę też, aby sąsiedzi zanieśli opłatki zwłaszcza dla starszych osób nawet bez ofiary, bo cóż za Wigilia bez łamania się białym chlebem.

W przyszłym tygodniu jeśli uda się Pani Organistka rozniesie sama po domkach jednorodzinnych.

1. Pamiętajmy, aby zadzwonić do znajomych, bliskich, sąsiadów i porozmawiać, pocieszyć, może też coś trzeba pomóc.
  2. Dzisiaj 22 listopada dzień św. Cecylii patronki śpiewu kościelnego. Niech Święta czuwa na naszą Panią Organistką i wszystkimi, którzy śpiewem służą w naszej parafii.
  3.  Życzę Wam wszystkim na każdy dzień tygodnia zdrowia i błogosławieństwa Bożego. Nich Chrystus Króluje nam.