Droga Krzyżowa dla Mężczyzn

W okresie Wielkiego Postu organizowane jest Nabożeństwo Drogi Krzyżowej dla Mężczyzn, które odbędzie się w piątek 11 marca br. Będziemy modlić się za wszystkich mężczyzn, dziadków, ojców, chłopców, aby z odwagą podejmowali swoje powołanie. W związku z tym zapraszamy wszystkich mężczyzn wraz z Duszpasterzami poszczególnych parafii miasta Ełku do udziału w Drodze Krzyżowej, która rozpocznie się o godz. 19.00 przy kościele parafialnym pw. św. Jana Pawła II w Ełku, a następnie przejdzie ulicami:  Promenadą nad Jeziorem Ełckim, Parkową, Placem Jana Pawła II do Katedry Ełckiej.

Droga Krzyżowa zakończy się Apelem Jasnogórskim i Komunią św.

Na zakończenie uczestnicy nabożeństwa będą mieli sposobność przejść przez Bramę Miłosierdzia w katedrze Ełckiej.

Jacek Uchan

dyrektor Wydziału Duszpasterstwa Ogólnego