Aktualności

Msze Święte:
niedz. 8.00, 10.00 dla dzieci,
11.30 suma,17.00
w tygodniu: pn.- sob. 7.15, 17.00

Biuletyn Parafialny, zapraszamy do lektury kolejnych numerów naszego wydawnictwa

czytaj więcej »

„Podarować radość dzieciom z Boliwii”

Szkolne Koło Caritas w Szkole Podstawowej nr 5 im. Marii Konopnickiej we współpracy z parafią pw. św. Jana Pawła II w Ełku, w  odpowiedzi na prośbę misjonarza z Diecezji Ełckiej pracującego w Boliwii ks. Sławomira Cimochowskiego, organizuje akcję charytatywną pod hasłem „Podarować radość dzieciom z Boliwii”.

Akcja będzie przebiegała w dniach od 20 października do 1 listopada 2014 r.  Prosimy o podarowanie w dobrym stanie zabawek np. lalki, maskotki, puzzle, skakanki, piłki itp. Najlepsze będą zabawki trwałe, nietłukące się, gdyż będziemy je wysyłać w worku pocztowym do Boliwii. Zabawki, które zdecydujecie się przekazać dzieciom z tak odległego kraju będą przeznaczone im na prezenty bożonarodzeniowe. Święty Jan Paweł II mówił: „Drodzy chłopcy i dziewczęta, wy jesteście nadzieją ludzkości. Niech miłość Chrystusa rozszerzy się dzięki wam na wasze otoczenie, na wasze rodziny i na cały świat”.

Zabawki można przynosić do kaplicy pw. św. Jana Pawła II (przed nabożeństwem różańcowym), do Szkoły przy ul. św. Maksymiliana M. Kolbego do p. Marii Chaberek, a przy ul. ks. J. Popiełuszki do p. Magdaleny Lubartowicz.