Wspólnoty

Msze Święte:
niedz. 8.00, 10.00 dla dzieci,
11.30 suma,17.00
w tygodniu: pn.- sob. 7.15, 17.00

Biuletyn Parafialny, zapraszamy do lektury kolejnych numerów naszego wydawnictwa

czytaj więcej »

Dzieło Nieustannej Nowenny Uczniów Jezusa

Dzieło Nieustannej Nowenny Uczniów Jezusa polega na tym, że modlimy się koronką do Ducha Świętego we wskazanej intencji. Naszą modlitwą wypraszamy łaski Boże dla całej naszej Parafii i Kościoła.Nowenna rozpoczęła się 01.12.2013r. W tym roku modlimy się w intencji: „Aby Duch Święty otworzył wszystkie serca na dar Bożego Miłosierdzia”. Każdy z członków Nowenny modli się 3 razy do roku w określonym czasie przez 9 dni. Aby modlitwa nie została przerwana, osoba, która kończy Nowennę powiadamia kolejną z listy.

Obecnie w parafii św. Jana Pawła II jest jedna grupa, która liczy 14-stu członków.

Istnieje możliwość utworzenia kolejnej 14-sto osobowej grupy. Chętnych prosimy o zgłaszanie się u księdza proboszcza.

Odpowiedzialna Irena Kalisz 660 541 835